Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
          • Spotkania z wojskiem

•

Harmonogram wyjść uczniów z klas I – VIII SP na spotkanie z 16. Dywizją zmechanizowaną na boisku gminny w dniu 26 listopada 2021r. (piątek). Wojsko polskie będzie dostępne od godz. 10.00 do 14.00.

1. Wyjście ze szkoły 9.40 – 10.30 / kl. I oraz kl. II a i b
              2. Wyjście ze szkoły 10.40 – 11.30 / kl. III a i b
              3. Wyjście ze szkoły 11.40 – 12.30 / kl. V b oraz kl. VI
              4. Wyjście ze szkoły 12.40 – 13.30 / kl. IV - kl. V a
              5. Wyjście ze szkoły 13.10 – 14.00 / kl. VIII b.

Opiekę sprawują nauczyciele uczący na wskazanych lekcjach. Proszę zadbać o dezynfekcję rąk (zabieramy ze sobą płyn do dezynfekcji) oraz o dystans.

• "Szkoła do hymnu"

• Kochani!

Podobnie jak w ubiegłych latach MEiN proponuje wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku to środa, 10 listopada 2021r.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz uczniom za wspólne odśpiewanie hymnu!!!! Dodatkowo dziękujemy, i to wymaga zauważenia, za odpowiednie, odświętne stroje w barwach narodowych!!!

Pozdrawiamy serdecznie