• Ubieranie choinki i dekorowanie holu szkolnego

• 16.01.2019 14:51
          • Ubieranie choinki i dekorowanie holu szkolnego
          • Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka.

W naszej szkole również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą św. Mikołaja długo oczekiwanego gościa samorząd uczniowski (Radosław Andrzejewski- VIII a, Aleksandra Prokopczyk VIII b, Aleksandra Harkiewicz III B)z wielkim zapałem zabrali

się do ubierania choinki. Zawieszali bombki, gwiazdki, łańcuchy kolorowe światełka. Choinka wyglądała prześlicznie. Jak co roku udekorowaliśmy hol i korytarz szkolny własnoręcznie wykonanymi dekoracjami świątecznymi. W szkole od razu zrobiło się świątecznie.

W dekorację choinki i korytarza zaangażowali się również: uczeń klasy VII b - Jakub Donda oraz uczniowie z klasy III A- Mateusz Majewski i Kacper Wasilewski.

Nad całym przedsięwzięciem czuwały opiekunki SU: Izabela Lewkowska i Małgorzata Kosińska.