• Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.
        • Love all, trust a few, do wrong to none.
        • William Shakespear
        • The only person who is educated is the one who has learned how to learn and change.
          • O gazecie

• Gazeta szkolna "Grodziszczanka" jest redagowana w naszej szkole od 2002 roku. Pomysłodawczynią była Dyrektor Zespołu Szkół w Grodzisku p. Teresa Kosińska. Pierwszym redaktorem naczelnym gazety została p. Beata Goławska. Obowiązki redakcyjne od numeru 13 przejęła świetna polonistka p. Joanna Pura, wspierana przez p. Dorotę Kobus. Od 1 września 2019r. redakcją gazety zajęły się Panie: Dorota Kobus i Joanna Iwanowska. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielek przygotowują artykuły, ilustracje oraz grafikę, po czym dokonują składu kolejnych numerów w programie Publisher. Gazeta eksponowana jest w wersji papierowej na głównym korytarzu szkolnym oraz jest dostępna na stronie szkoły.

Zapraszamy do lektury!

W przygotowaniu wiosenny numer gazety! Ukaże się lada moment!